Moja strona internetowa jest poświęcona głównie fotografii. Ułamek tego, co dotąd udało mi się uwiecznić aparatem, znajduje się w galeriach. Zdjęcia, te w większości wypadków powstawały z myślą o konkretnym wydawnictwie. To decydowało o ich tematyce. Choć czasami udaje się znaleźć czas na fotografowanie tylko i wyłącznie dla przyjemności.

A, że najciekawsze jest dopiero przede mną, ciągle szukam pomysłów nowych. Tak do tradycyjnych tematów jak portret, czy architektura z czasem dołączyły zdjęcia stockowe, czyli tzw. fotografia reklamowa.

Jeżeli fotografia, to nie mogło zabraknąć wydawnictw:

-        w pierwszym znaczeniu ? partnerów dla których powstają moje fotografie,

-        w drugim ? efektu mojej pracy, czyli książek.

Są więc publikacje autorskie, czyli te które tworzyłem samodzielnie oraz te, które powstawały we współpracy z przyjaciółmi. I trzecia, chyba najliczniejsza grupa ? te które ilustrowałem moimi zdjęciami. Najważniejsze z nich wszystkich pokazałem w poświęconym im miejscu.

Fotografia jest tą formą, w której najchętniej się wypowiadam, jeśli mam coś do powiedzenia. Bywa, że potrzebuje ona dodatkowej informacji, opisu, wprowadzenia, albo też stają się pretekstem dla opowiedzenia jakiejś historii. Dodaję wtedy nich słowa i tak powstają krótkie opowieści, które również można znaleźć na tej stronie. Publikowałem je głównie w ?Skarbach Podkarpacia?, choć nie tylko.

Osobne miejsce poświęciłem warsztatom fotograficznym.

Znowu zainteresowania regionalne pchnęły mnie w stronę kultury żydowskiej. Tak powstała, napisana razem z Weroniką Litwin z Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego w Polsce i zilustrowana moimi zdjęciami, broszura ?Sanok. Szlak chasydzki?.

Zapraszam na moją stronę.